6. DRŽAVNO NATJECANJE IZ POZNAVANJA PROMETNIH PROPISA

Autor: Mihaela Martinčić, 27. 9. 2014.

Natjecanje se održava svake školske godine, od 2009., obično od početka listopada do kraja studenoga, Natjecati se, pokazati svoje znanje u poznavanju prometa i osvojiti vrijedne nagrade za sebe, svoj razred i školu mogu svi učenici osnovnih škola u Hrvatskoj. Ove školske godine natjecanje započinje 1.10. od 12,00 sati i traje do 30.11.2014. do 12. sati.
Natjecanje se provodi u sklopu preventivnog područja djelovanja Nacionalnog programa „Promjena ponašanja sudionika u prometu“, segment „Edukacija u području sigurnosti prometa“, s ciljem poboljšanja ukupnog stanja sigurnosti cestovnog prometa i  smanjenje broja stradavanja djece u prometu.
Za natjecanje se ne mora nigdje posebno prijaviti, već je dovoljno koristiti Prometnu Učilicu.

Preneseno sa: http://ucilica.skole.hr/o-natjecanju