Dan obitelji i sporta u PŠ Donji Vidovec

Autor: Mihaela Martinčić, Damir Dolenec, 24. 5. 2014.

Dan obitelji i sporta obilježili su učenici, roditelji i učitelji PŠ Donji Vidovec. Vježbe zagrijavanje za predstojeće napore održane su uz kratku radionicu aerobika. Nakon zagrijavanja, svi  sudionici u ovom sportskom danu podijeljeni su u grupe u kojima su sudjelovali u različitim štafetnim igrama.  Tradicionalno, održana je trka najbržih učenika, odnosno roditelja. Tako su u prvom razredu najbrži bili Filip Lovrek i Doris Ivelić, dok su u drugom to bili Nikola Dominić i Marta Švogor. Među učenicim trećeg razreda najbrži su bili Eni Grozdek i Noa Kuzmić, a u četvrtom razredu najbrže trče Matija Matotek i Karla Čmrlec. Najbrži tata je Zoran Ivelić, a najbrža mama je Draženka Čmrlec.  Sportski dan završen je igrama graničara te nogometnom utakmicom. Kako je bilo pogledajte pod opširnije.