Dan Sunca- razredni projekt 5.b

Autor: Mihaela Martinčić, 8. 6. 2014.

U svibnju su učenici 5.b razreda zajedno sa svojim razrednikom Ninom Klobučarićom obilježili Međunarodni dan Sunca. Satove razrednika koristili su za prikupljanje materijala i izradu plakata. Svoje orijentacijske vještine učenici su isprobali na školskom igralištu, gdje su se orijentirali prema Suncu. Učenici su naučili izgovarati riječ "Sunce" na 7 različita jezika. Isto tako pronašli su i prigodne lirske pjesme u kojima se spominje Sunce. Svoju kreativnost pokazali su i u izradi sunčanog sata, kojeg su sastavili od jednostavnih materijala koje koriste svakodnevno. Iz navedenog možemo zaključiti da se 5.b razred neće nikada izgubiti, a točnost će im biti njihova najjača vrlina!
                                                                                           Nino Klobučarić