Predstavljena brošura:Svijet oko nas i u nama

Autor: Mihaela Martinčić, 24. 5. 2014.

Obilježavajući Međunarodni dan obitelji u našoj školi promovirana je brošura Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije: Svijet oko nas i u nama. Radi se o brošuri koja pruža bazična saznanja o životnim vrijednostima važnima za zdravo odrastanja. Sadržajno je i formom prilagođena interesima djece u dobi oko 8 do 11 godina, obzirom je enigmatskog karaktera.
Pozdravne riječi na početku je uputila ravnateljica škole Mirjana Ribić koja se gošćama zahvalila na suradnji i odazivu. Brošuru su ispred Djelatnosti za zaštitu mentalnog zdravlja, prevenciju i izvanbolničko liječenje ovisnosti Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije predstavile voditeljica Diana Uvodić-Đurić, dr. med. i Berta Bacinger Klobučarić, psiholog.