AKCIJA PRIKUPLJANJA POMOĆI ZA POPLAVLJENA PODRUČJA

Autor: Mihaela Martinčić, Mirjana Ribić, 20. 5. 2014.

Dragi učenici, roditelji, učitelji i svi ljudi dobre volje!

Potaknuti teškim stanjem na poplavljenom području u Slavoniji, odlučili smo kao škola pridružiti se akciji Hrvatskog Crvenog križa u prikupljanju pomoći za ugrožno i stradalo stanovništvo.

Akcija će se provesti u srijedu i četvrtak (21. i 22. 5.) od 9,00 do 17,00 sati kada svi zainteresirani mogu donijeti pomoć u prostore OŠ Donja Dubrava i PŠ Donji Vidovec.

Prikupljamo: hranu (dječju, trajne proizvode, mlijeko u prahu, hranu za dijabetičare), flaširanu vodu, posteljinu, deke, plahte, ručnike, higijenske potrepštine (toaletni papir, sapun, četkice i paste za zube, papirnate ubruse, salvete, ženske higijenske potrepštine, vlažne maramice, pelene), radne rukavice, izolir trake, vreće za smeće, krpe, maske za prašinu, metle, gumene rukavice, otvarače za konzerve, šibice.... (Molimo da stvari budu čiste i upotrebljive.)

Unaprijed  i od srca vam zahvaljujemo za svaku vašu donaciju !

Ravnateljica OŠ Donja Dubrava: Mirjana Ribić