Županijsko natjecanje u atletici za 5. i 6. razred

Autor: Mihaela Martinčić, Anica Benjak, 14. 5. 2014.

U petak 9.5.2014. godine  učenici i učenice 5-ih i 6-ih razreda sudjelovali su u Čakovcu na Županijskom natjecanju u atletici.Za većinu njih ovo je bio prvi susret sa atletskom stazom, startnim blokovima, letvicom za skok uvis, atletskim sucima... Uzbuđenje i napetost je rasla kako se približavala prva utrka. Trema je na mlade atletičare i atletičarke djelovala pozitivno te su postigli odlične rezultate. Učenice su ekipno zauzele 3. mjesto, a učenici 4. mjesto!

Za ekipu učenica natjecale su se: Karmen Kedmenec, Hana Horvat, Rika Pahek, Marta Fabić, Kiara Rebrek, Barbara Čižmešija, Simona Kedmenec, Nikolina Lisjak, Lora Golubić, Nika Lukša, Nika Fabić i Ivona Vučenik.

Za ekipu učenika natjecali su se: Kristian Dokleja, Marin Golubić, Petar Horvat, Mihael Nestić, Patrik Strbad, Martin Skledar, Mislav Miser, Igor Omazić, Mihael Matotek, David Štirinić, Benjamin Ujlaki i Filip Bogomolec.

Pojedinačno najbolje rezultate postigli su:

Benjamin Ujlaki – 2. mjesto u skoku uvis s rezultatom 1.44 m

Nika Lukša – 2. mjesto u skoku udalj s rezultatom 4.14 m