Osnovna škola Donja Dubrava

OPĆE VIJESTI

Županijsko finalno natjecanje u odbojci za 5. i 6. razred - učenice

Autor: Mihaela Martinčić, Anica Benjak, 15. 4. 2014.

U petak 11.4.2014. godine OŠ Mursko Središće  bila je domaćin finalnom Županijskom natjecanju u odbojci za učenice 5-ih i 6-ih razreda. Na natjecanju je sudjelovalo 8 ekipa: OŠ Pribislavec, OŠ Štrigova, OŠ Belica, OŠ Mursko Središće, II. OŠ Čakovec, OŠ Kotoriba, OŠ Prelog te OŠ Donja Dubrava. Nakon ždrijeba su formirane 2 grupe od po 4 ekipe.Naša ekipa je bila u grupi sa OŠ Prelog, OŠ Kotoriba te OŠ Mursko Središće.

Pobjedivši najprije ekipu domaćina s 2:0, po setovima  25:23 i 25:18 te zatim ekipu OŠ Prelog također s 2:0, po setovima 25:14 i 25:17, učenice su izborile nastup u finalu turnira gdje su igrale protiv ekipe OŠ Pribislavec.
Nakon što je prvi set pripao protivniku 25:18, naše učenice su nakon izvrsne igre i velike borbenosti osvojile drugi set rezultatom 25:16 te se krenulo u treći set koji je ekipa OŠ Pribislavec osvojila rezultatom 15:5.
Naše učenice su tijekom cijelog turnira  prikazale odličnu igru, borbenost, zajedništvo te veliku želju za pobjedom.