Školski projekt "Zamjena uloga"

Autor: Mihaela Martinčić, 7. 4. 2014.

U četvrtak 3.travnja 2014. realizirali smo u matičnoj i područnoj školi školski projekt  pod nazivom „Zamjena uloga“. Projekt se održava svake druge godine i tog dana učenici i zaposlenici škole mijenjaju uloge, učitelji postaju učenici, a u čenici učitelji, domari, ravnatelji itd. Kako je bilo ove godine te kako nam je protekao dan? Zamjenski ravnatelj Leo Hajdinjak razgovarao je sa zamjenicom župana Međimurske županije Sandrom Herman te joj je trebao poslati dopis o materijalnim potrebama škole. Morate priznati nimalo lak zadatak!. Zamjenske pedagoginje provele su anketiranje učenika petog i sedmog razreda o korištenju interneta te koliko se učenici susreću s cyber bulingom (nasiljem na internetu). Zamjenski domar imao je pune ruke posla s uređenjem školskog dvorišta, a zamjenski kuhar pomno je pratio da ne iskipi mlijeko … , sve u svemu bilo je vrlo živo! Osobito zanimljivo bilo je u razrednoj nastavi gdje su zamjenski učitelji zbog pomanjkanja visine koristili stolice kako bi mogli pisati po ploči, a više o svemu pogledajte pod opširnije te u foto-galeriju koju možete otvoriti ovdje.

Prvo je izašao natječaj za zamjenska radna mjesta.

Jedna od prijava za radno mjesto spremačice.

Rezultati natječaja objavljeni su na oglasnoj ploči.

Zamjenski ravnatelj.

Tajnica i računovotkinja

Jedna od dvije zamjenske pedagoginje.

Druga zamjenska pedagoginja kopira anketne upitnike.

Posudba knjiga u knjižnici tekla je bez problema.

Zamjenski učitelji u zbornici.

Učitelji pod odmorom.

Za užinu treba sve pripremiti.

Zamjenski domar brine za okoliš škole.

Spremačica u jutarnjoj smjeni.

Kuharica u PŠ Donji Vidovec.

Učiteljica hrvatskog jezika u 1. razredu.

Zamjenski učitelji na užini.

Užina za učitelje u zbornici u PŠ.

Kad učitelji idu na sat.

Na satu engleskog jezika u PŠ Donji Vidovec

Na satu likovne kulture u 4. razredu bile su dvije učiteljice.