Međuopćinska smotra „LiDraNo 2014“

Autor: Mihaela Martinčić, Tamara Žiga, 4. 2. 2014.

Članovi dramske skupine naše škole, 20.1.2014. sudjelovali su na Međuopćinskoj smotri „LiDraNo 2014“ u Domašincu. Predstavom „Šuma Striborova“ ostvarili su plasman na Županijsku smotru koja će se održati 6. Veljače 2014. u Centru za kulturu u Čakovcu.Čestitamo Niki Fabić, Riki Pahek, Davidu Đuranu, Luki Čižmešiji, Ivoni Čižmešija, Lori Golubić, Tajani Lukša i Marti Horvat te voditeljici skupine, učiteljici Tamari Žiga!