Prvi u košarci na međuškolskom natjecanju

Autor: Mihaela Martinčić, Anica Benjak, 27. 1. 2014.

Košarkaši naše škole sudjelovali su 20.1.2014. godine na međuškolskom natjecanju kojem je domaćin bila OŠ Joža Horvat, Kotoriba.S dvije uvjerljive pobjede ekipa naše škole plasirala se na finalno županijsko natjecanje koje se održava 28.1. u Čakovcu.
Čestitke učenicima na izvrsnoj igri i borbenosti i njihovm voditelju-treneru Darku Vargi!

Sudinici ovog natjecanja bile su ekipe OŠ Donji Kraljevec, I. OŠ Čakovec, III. OŠ Čakovec, OŠ Donja Dubrava te ekipa domaćina OŠ Kotoribe.Ekipe su se borile za 2 mjesta koja vode u finalno županijsko natjecanje.
Nakon ždrijeba formirane su 2 grupe:

Grupa A: OŠ Donja Dubrava, OŠ Donji Kraljevec, OŠ Kotoriba

Grupa B: I. OŠ Čakovec i III. OŠ Čakovec

Rezultati naše ekipe: OŠ Donja Dubrava : OŠ Kotoriba  50 : 24

OŠ Donja Dubrava : OŠ Donji Kraljevec  51 : 22

Ekipu Školskog športskog društva «Drava» predstavljali su: Domagoj Kuzmić, Krešo Klipić, Karlo Klipić, Ivan Lisjak, David Miser, Leon Karloci, Filip Tišler, Josip Lisjak, Marin Matotek, Igor Dankić, Petar Jakupak