Najava

Autor: Mihaela Martinčić, 1. 12. 2013.

Pozivamo vas na Advent v Dobravi u petak, 6.12.2013. godine od 17,00 do 19,00 sati u školsku športsku dvoranu, a dan ranije, 5.12.2013.godine u Dom kulture u Donjem Vidovcu na školsku priredbu i adventski sajam, od 17,00 do 19,00 sati.

Po četvrti put učenici pripremaju sjajne sajamske manifestacije na kojima možete nabaviti božićne potrepštine, nakit, poklone, čestitke, kolače, možete razgovarati i slikati se sa svetim Nikolom i još puno toga…

U sklopu sajma u Donjoj Dubravi održat će se i priredba na kojoj će se predstaviti dječja folklorna skupina iz Donjeg Vidovca  i djeca iz  našeg dječjeg vrtića „Klinčec“ .

Već tradicionalno prikupljeni novac ulažemo u školu i nastavna pomagala kako bismo bili „u koraku sa vremenom i svijetom“. Ove godine željeli bismo nabaviti 16 tablet računala jer ćemo od iduće školske godine koristiti e-dnevnike (elektronski dnevnik). Njihova se cijena kreće oko 1.700 kn ( za komad) pa nam je potrebna svesrdna pomoć vas i cijele naše zajednice kako bismo ostvarili postavljeni cilj i osuvremenili našu Školu!

Unaprijed vam zahvaljujemo što svake godine podržavate naš rad!

Hvala vam od srca!