6. SAJAM POSLOVA U MEĐIMURJU - 19. listopada 2013.

Autor: Mihaela Martinčić, 15. 10. 2013.

U subotu, 19.10.2013. godine u dvorani Graditeljske škole u Čakovcu od 10 do 15 sati Hrvatski zavod za zapošljavanje održava 6.sajam poslova.To je manifestacija koja podržava zapošljavanje, doprinosi usklađivanju između ponude i potražnje na tržištu rada, predstavlja mogućnosti obrazovanja nakon završene osnovne škole i sl.

U sklopu Sajma održat će se tribina pod nazivom Upisi u srednju školu gdje će zainteresirani roditelji i učenici dobiti informacije o e-upisima, metodama profesionalnog usmjeravanja učenika koje provodi Hrvatski zavod za zapošljavanje, kao i informacije o deficitarnim zanimanjima. Tribina će se održati u 11 sati u učionici Graditeljske škole Čakovec.