Prvi nastavni dan u novoj školskoj godini

Autor: Mihaela Martinčić, 29. 8. 2013.

Nastava u školskoj godini 2013./2014. započinje u ponedjeljak,  2. rujna 2013. godine.

U matičnoj školi u Donjoj Dubravi u 7,30 sati za učenike od 1. do 8. razreda.

Učenici idu u učionice u pratnji razrednika i ostaju do kraja nastave u toj učionici.

Školska svečanost za prvašiće i njihove roditelje je u 7,30 sati.

U 12,00 sati (podne) je Sveta misa za početak školske godine. Poslije mise učenici se vraćaju kućama.

Za učenike od 5. do 8. razreda iz Donjeg Vidovca organiziran je prijevoz autobusom. Polazak autobusa iz Donjeg Vidovca je u 7,10 sati.

Učenici u školu dolaze sa udžbenicima po rasporedu koji će za učenike od 5. do 8. razreda biti objavljen najkasnije do nedjelje. Svi učenici trebaju donijeti i školske papuče.

Raspored za učenike od 1. do 4. razreda je:

1.sat – sat razrednika

2.sat – hrvatski jezik

3.sat – matematika

4.sat – priroda i društvo

PŠ Donji Vidovec

U 8,00 sati je Sveta misa za početak školske godine za sve učenike od 1. do 4. razreda.

Poslije Svete mise je u područnoj školi školska svečanost za prvašiće i njihove roditelje.

Nastava (učenici trebaju imati udžbenike i papuče)  za 1. i 3.  razred  je do 11,00 sati po  navedenom rasporedu.

Učenici 2. i 4. razreda dolaze u 11,00 sati na nastavu sa udžbenicima, bilježnicama i papučama.

Raspored za učenike od 1. do 4. razreda  PŠ Donji Vidovec je:

1.sat – Sat razrednika

2.sat – hrvatski jezik