Završna svečanost 8. razreda

Autor: Mihaela Martinčić, 28. 6. 2013.

Učenici osmih razreda oprostili su se od osnovnoškolskog obrazovanja u petak, 21. lipnja 2013.godine završnom svečanošću, koju su upriličili za sve roditelje, učitelje i djelatnike škole. Svi učenici koji su prošli s odličnim uspjehom pohvaljeni su od Razrednih vijeća, a Učiteljsko vijeće nagradilo je najbolje učenike razreda Viktora Horvata iz 8.a i Andija Golubića iz 8.b. Učiteljsko vijeće nagradilo je prigodnim nagradama 15 učenika koji su svih osam razreda prošli s odličnim uspjehom, a to su: Dominik Frančić, Anamarija Gabaj, Lucija Kuzmić, Eva Lisjak, Dorian Matulin, Viktor Horvat, Andi Golubić, Sabina Golubić, Dominik Haramija, Marin Jakupak, Dorotea Kranjec, Martina Lukša, Dario Matulin, Ana Mičić i Vanja Pintarić. Učenikom generacije proglašen je Viktor Horvat.
Čestitamo svim učenicima na postignutom uspjehu uz želju da se i dalje uspješno obrazuju.
Kako je bilo pogledajte pod opširnije.

Učenik generacije Viktor Horvat s ravnateljicom Mirjanom Ribić.