IZMJENE POPISA UDŽBENIKA –obavijest za roditelje

Autor: Mihaela Martinčić, 1. 7. 2013.

Poštovani roditelji!
Zadnjeg tjedna nastave objavili smo na našoj stranici popis udžbenika za šk.god.2013./2014. usklađen sa Pravilnikom o obveznim udžbenicima i pripadajućim dopunskim nastavnim sredstvima („Narodne novine“,broj:65/2013). U Narodnim novinama broj 73./2013. objavljeno je da je Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta taj Pravilnik stavilo izvan snage (pročitati ovdje).
Popis udžbenika smo ponovno korigirali, to jest, vraćen je „stari popis“. Promjene nisu velike: vraćena je zbirka zadataka iz matematike od 1. do 4. razreda, radna bilježnica uz čitanku od 2. do 8. razreda te zbirka zadataka iz kemije u 7.razredu. Nove-stare popise pogledajte u rubrici udžbenici za školsku godinu 2013./2014.
Iskreno vam zahvaljujemo na razumijevanju.