Obavijest za osmaše

Autor: Mihaela Martinčić, 16. 6. 2013.

Da bi vaša prijava za željenu srednju školu i zanimanje (smjer) bila potpuna  obavezno pogledajte i pročitajte cijeli tekst koji se nalazi pod opširnije.

Pedagoginja škole pripremila je prilog o potrebnoj dokumentaciji za prijavu i upis u srednje škole  temeljem vaših prijava u programe koji možete otvoriti ovdje.

Važno: za neke srednje škole potrebno je za  ispravnu prijavu dostaviti potvrdu obiteljskog ili  liječnika školske medicine o nepostojanju kontraindikacija za  izabrani program obrazovanja.

Potvrde treba dostaviti (u osnovnu školu) razredniku ili pedagoginji čim prije, a najkasnije do 24.lipnja 2013. do 10 sati (kako bismo imali dovoljno vremena za unos podataka).

Isto tako jedan od uvjeta upisa u neke srednje škole je liječnička svjedodžba medicine rada  (plaća se) koju treba dostaviti u srednju školu u roku 7 dana od dana objave konačne ljestvice poretka (ako prolazite upisni prag).

Rok za dostavu liječničkih svjedodžbi medicine rada u srednje škole je do 12. 7.2013.

Za upis u neke programe potrebno je sklopiti ugovor o naukovanju  koji se donosi u srednju školu do 12. 7. 2013. pa vam donosimo popis radionica za Međimursku županiju temeljem  vaših prijava, a  za škole  iz drugih županija najbolje bi bilo da se telefonski informirate u tim srednjim školama.

Ukoliko imate pitanja vezana za ugovore o naukovanju  za prijavljene programe najbolje je da se obratite  u srednju školu.

Ugovor o naukovanju ispunjava se u 4 primjerka, a nabavit ga možete u knjižarama Narodnih novina.

Popis licenciranih radionica za zanimanja:

automehaničar - otvori ovdje

strojobravar - otvori ovdje

frizer - otvori ovdje

kozmetičar - otvori ovdje

kuhar i slastičar - otvori ovdje