Svi za pet

Autor: Mihaela Martinčić, 14. 6. 2013.

Poštovani roditelji i učenici!

Na samom kraju nastavane godine želimo vam zahvaliti na izuzetno dobroj i konstruktivnoj suradnji i partnerskom odnosu koji smo izgradili. Od srca vam zahvaljujemo što ste nas pratili,  podupirali ili bili aktivni sudionici u realizaciji planiranih školskih aktivnosti. Vjerujemo da ćemo i ubuduće izvrsno surađivati i  nastaviti razvijati naš partnerski odnos na obostrano zadovoljstvo.

Još jednom hvala svima na potpori, podršci i razumijevanju uz želju da svi imamo tople i sunčane ljetne praznike koje ćemo provesti sa svojim bližnjima kako bismo napunili „baterije“ za iduću školsku godinu.

Učenicima osmih razreda želimo da ostvare upise u željena i izabrana zanimanja i škole, prvašićima dobrodošlicu u naše redove, a svima vama kako kaže jedna reklama : „Veseli i zdravi bili…!“

Ravnateljica Mirjana Ribić i

svi zaposlenici  OŠ Donja Dubrava