Drugi na Županijskom natjecanju iz kemije

Autor: Mihaela Martinčić, 18. 3. 2013.

U petak, 15. ožujka 2013.godine, naši učenici Andi Golubić i Klara Strbad prisustvovali su županijskom natjecanju iz kemije u Orehovici i postigli su  zapažene rezultate. U kategoriji osmih razreda Andi je zauzeo visoko 2. mjesto i predložen je za državno natjecanje, a u kategoriji sedmih razreda Klara je zauzela 13.- to mjesto. Čestitamo učenicima na rezultatima i njihovoj voditeljici, učiteljica kemije Milanka Krhač.