"Mali svijet" na državnoj smotri

Autor: Mihaela Martinčić, Renata Heric, 29. 5. 2013.

Učenice sedmog razreda Marijeta Bogomolec, Marta Horvat, Nikolina Matulin i Tamara Punčikar i njihova voditeljica, učiteljica povijesti i geografije Renata Heric, sudjelovale su 20. svibnja 2013. godine na Državnoj smotri građanskog odgoja i obrazovanja koja se održala u Starogradskoj vijećnici u Zagrebu. Učenice su uspješno predstavile projekt Mali svijet kojim je uspješno uređeno dječje igralište iza škole. Povjerenstvo ih je pohvalilo što su ovom malom akcijom pokrenule veliku i važnu stvar, a to je zaštita male djece. Za sve sudionike Smotre organiziran je posjet Saboru Republike Hrvatske gdje su se učenici upoznali s načinom rada ovog zakonodavnog tijela.