Obilježen Dan obitelji sportskim događanjima u PŠ Donji Vidovec

Autor: Mihaela Martinčić, Damir Dolenec, 25. 5. 2013.

Slijedom tradicije, jedan dan školske godine predviđen je za sportsko druženje roditelja, učenika i učitelja. Tako je i ove godine, zahvaljujući lijepom danu kasnog proljeća, školsko igralište bilo popunjeno djecom i njihovim roditeljima. Sportski dan započeo je obaveznim vježbama oblikovanja koje su odlično pripremile i vodile učenice trećeg razreda. Nakon rastezanja, susret je nastavljen štafetnim igrama. Sudionici su svoju spretnost mogli dokazati nošenjem i dodavanjem lopte, vođenjem lopte nogom te preskakivanjem vijače...

Navijanja i sportskog bodrenja nije nedostajalo ni u utrci učenika i roditelja. Tako su ove godine najbrži bili, redom: 1. razred - Paola Lukša i Štefan Štirinić, 2. razred -  Noa Kuzmić i Eni Grozdek, 3. razred - Martina Lovrek i Matija Matotek i 4. razred - Lucia Jezerčić i Dario Gabaj. Među trkačicama nije bilo znatnijih promjena u odnosu na prošlogodišnju utrku. Tako su titulu najbrže obranile Noa, Martina i Lucia, dok je prvoškolka Paola nova u ovom društvu. Također, gospodin Emil Kuzmić je obranio ponosnu titulu najbržeg tate, dok se titulom najbrže mame može pohvaliti gospođa Draženka Čmrlec.