Natječaj za upis u 1. razred srednje škole

Autor: Mihaela Martinčić, 16. 5. 2013.

U utorak, 14. svibnja na internetskoj stranici Međimurske županije www.medjimurska-zupanija.hr objavljen je NATJEČAJ za upis učenika u prvi razred srednjih škola za školsku godinu 2013./2014. Detaljnije o upisima potražite pod opširnije.

U nastavku vam donosimo dokumente kojima pristupate klikom na tekst.

1. Natječaj za upis učenika u prvi razred srednjih škola- OPĆI DIO

2. Natječaj za upis učenika u I. razred srednjih škola za školsku godinu 2013./2014. - programi po školama - Međimurska županija

3. Natječaj za upis učenika u učeničke domove

Natječaje za upis učenika u prvi razred Varaždinske i Koprivničko-križevačke županije potrežite ovih dana  u rubrici upisi u srednje škole.