Na državnom natjecanju iz fizike

Autor: Mihaela Martinčić, Ivana Friščić-Dornik Dornik, 14. 5. 2013.

Državno natjecanje i smotra iz fizike održalo se u Biogradu na Moru od 2. do 5. svibnja 2013. Organizatori državnog natjecanja i smotre iz fizike bili su Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, Agencija za odgoj i obrazovanje i Hrvatsko fizikalno društvo. Našu školu predstavljao je učenik 8.a razreda Viktor Horvat.

Natjecanje u znanju je organizirano u pet skupina (jedna skupina za osnovne škole i 4 skupine za srednje škole). Na državno natjecanje pozvano je 121 učenika (OŠ – 50, SŠ – 71) osnovnih i srednjih škola. Našu školu predstavljao je učenik 8.a razreda Viktor Horvat. Čestitamo Viktoru na osvojenom 18. mjestu na državnom natjecanju. Za natjecanje ga je pripremala učiteljica matematike i fizike Ivana Friščić Dornik.