Terenska nastava 8. razreda

Autor: Mihaela Martinčić, Marina Ostrugnjaj, 3. 5. 2013.

U ponedjeljak 29.04.2013. godine učenici 8. razreda, ravnateljica i razrednice sudjelovali su na terenskoj nastavi u Zagrebu. Krenuli smo autobusom oko 7:30 sati prema Zagrebu. U 10:00 sati posjetili smo Hrvatski sabor i razgledali ga uz stručno vodstvo. Nakon razgledavanja sabora pješačili smo do Cinestar centra i pogledali film „Zagonetni dječak“. Gdje smo još bili i što smo sve vidjeli pogledajte pod opširnije.

U Muzej Dražen Petrović stigli smo oko 14:00 sati, prošetali muzejom, odslušali prezentaciju domaćina i pogledali film o životu Dražena. Slobodno vrijeme za igru i šetnju imali smo u Parku Bundek, a razgledali smo i Arena centar.

Izvor: Valentina Jambrešić i Marina Ostrugnjaj