Terenska nastava drugih razreda u Zagrebu

Autor: Mihaela Martinčić, Koraljka Jakupak-Popović, 30. 4. 2013.

U petak, 26.travnja 2013. godine učenici 2.a i 2.b bili su na terenskoj nastavi u Zagrebu. Posjetili su HRT, TOZ (Tvornica olovaka Zagreb), prošetali su  parkom Zrinjevac i Gornjim gradom i naučili su toliko toga da ne stane u ovaj članak. Nezaboravna posjeta bila je Hrvatskoj radioteleviziji na kojoj su naučili kako nastaju televizijske i radijske emisije. U tvornici olovaka naučili su kako nastaje olovka, naše osnovno sredstvo pisanja. Nakon duge šetnje parkom i Gornjim gradom te razgledavanja Zagrebačke katedrale sladoled je bio odlično rješenje za osvježenje. Ono što se treba naglasiti je da gdje god su učenici bili dobili su pohvale za lijepo ponašanje, na što smo kao škola, a osobito njihove učiteljice jako ponosni. Pod opširnije možete pogledati kako je bilo na terenskoj nastavi i pročitati učenički školski uradak.

Priloženi dokumenti:
skolski_rad.doc (1.43 MB)