Predstavile su nam se srednje škole

Autor: Mihaela Martinčić, 8. 3. 2013.

Tijekom veljače učenici osmih razreda imali su priliku upoznati se sa srednjim školama naše županije. Kroz četiri susreta predstavile su se: Gimnazija Čakovec, Graditeljska, Gospodarska, Ekonomska i trgovačka škola, Srednja škola Čakovec, Srednja škola Prelog i Tehnička škola. Ova godina je jako važna za osmaše jer će se po prvi puta učenici  elektronski upisivati u srednje škole. Zato je za učenike važno da dobro preispitaju svoje interese i mogućnosti kako bi odabrali pravu srednju školu.