Brončani u odbojci

Autor: Mihaela Martinčić, Anica Benjak, 8. 3. 2013.

Muška odbojkaška ekipa naše škole izborila je ove godine nastup u finalnom Županijskom natjecanju u odbojci gdje svoje sposobnosti i znanje odmjeravaju 4 najbolje ekipe iz prednatjecanja.
Brončanu medalju za našu školu osvojili su: KrešoKlipić,Leo Hajdinjak, Domagoj Kuzmić, Karlo Klipić, Ivan Lisjak, Ivan Podravec, Dalibor Erdelji, Marko Lovrek, Filip Mirić, Filip Tišler. Više o natjecanju pročitajte pod opširnije.

Naši učenici su pravo nastupa stekli osvajanjem 2. mjesta  u kvalifikacijskoj skupini koja se igrala  u Kotoribi. S rezultatom 2 : 0 (25:13, 25:14) su pobijedili ekipu OŠ Prelog te potom izgubili od OŠ Kuršanec  s rezultatom  1 : 2  u setovima.

Na finalnom turniru, koji se igrao u Štrigovi,  sudjelovale su ekipe OŠ Štrigove, OŠ Kuršanec, OŠ Vratišinec te naša ekipa.

Polufinalni parovi bili su  OŠ Kuršanec i OŠ Vratišinec te OŠ Štrigova i OŠ Donja Dubrava.

Rezultati:            OŠ Kuršanec – OŠ Vratišinec          2 : 0

OŠ Donja Dubrava – OŠ Štrigova    0 : 2    (19:25, 14: 25)

Za 3. mjesto:     OŠ Donja Dubrava – OŠ Vratišinec   2 : 0    (25:19, 25:22)

Za 1. mjesto:     OŠ Štrigova  – OŠ Kuršanec             2 : 1