Obavijest za učenike i roditelje

Autor: Mihaela Martinčić, 1. 3. 2013.

U utorak, 5. ožujka u našoj školi Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja provest će probno ispitivanje učenika osmih razreda u sklopu projekta Razvoj završnih ispita na kraju obrazovnih ciklusa. Naša škola je jedna od 602 odabrane osnovne škole, a probno ispitivanje provodi se iz hrvatskog i engleskog jezika.

Kako bi se nesmetano provelo ispitivanje doći će do korekcija satnice i rasporeda o kojima pročitajte pod opširnije.

1. U područnoj školi nema nikakvih promjena i učenici rade po važećem rasporedu sati i zvona.

1. Razredna nastava, odnosno učenici od 1. do 4. razreda u matičnoj školi (Donja Dubrava) dolaze na nastavu po ustaljenom rasporedu. Nastava za njih počinje u 7,30 sati, a školska užina je u 9,05

1. Autobus iz Donjeg Vidovca za učenike osmih razreda i učenike 7. razreda koji polaze izbornu nastavu njemačkog jezika polazi u 7,00 sati

1. Izborna nastava njemačkog jezika održat će se u učionici glazbene kulture

1. Probno ispitivanje učenika osmih razreda počinje u 7,30 sati u učionicama: matematike, biologije i povijesti  i završava u 8,50 sati. Vrijeme ispitivanja je 80 minuta. Poslije ispitivanja učenici imaju malu užinu.

1. Učenici 8. razreda ostaju u školi na nastavi ali tog dana neće biti nikakvih provjera (pismene i usmene)

1. Drugi autobus koji će prevoziti učenike 5. i 6. razreda te ostale učenike 7. razreda polazi iz Donjeg Vidovca u 9,20 sati

1. Nastava za predmetnu nastavu (5.- 8. razred) počinje u 9,30 sati po važećem rasporedu

1. Užina za učenike  predmetne nastave  (5.-8. razred) je od 11,55 do 12,15 sati

1. Nastava za predmetnu nastavu završava 6. satom u 14,40 sati. Za učenike iz Donjeg Vidovca organiziran je povratak autobusom.

Zahvaljujemo vam na razumijevanju!