Caritasova akcija " Za 1000 radosti"

Autor: Mihaela Martinčić, 12. 12. 2012.

I ove školske godine uključili smo se u humanitarnu akciju Hrvatskog Caritasa „Za 1000 radosti“. Kupnjom neobičnih kartica po promotivnoj cijeni od 5 kn doprinosite promijeni svijeta jer je ovogodišnji moto akcije „Vjerovali ili ne – i vi možete mijenjati svijet“.

Gledajući karticu iz jednog kuta, slika koju  ćemo vidjeti je crno-bijela i prikazuje osamljenu osobu u nevolji, a već malenim pomakom motrišta nudi nam se pogled na sliku bitno promijenjena sadržaja i ugođaja – sliku živih boja, emocija i zajedništva.