Izvrsni početak naših nogometaša

Autor: Mihaela Martinčić, 30. 11. 2012.

Započela su natjecanja u malom nogometu za osnovne škole. Školski športski klubovi podijeljeni su na šest centara iz kojih najbolji ulazi u završnicu natjecanja koje će biti 5.veljače iduće godine. Prvo natjecanje održano je 26. studenog u centru Kotoriba gdje su se uz domaćine natjecale OŠ Donja Dubrava, OŠ Sveta Marija i OŠ Goričan. Na kraju natjecanja naši su nogometaši bili 1.! Bravo dečki!

Postignuti su slijedeći rezultati: OŠ Kotoriba-OŠ Goričan 7:2, OŠ Sveta Marija- OŠ-a Donja Dubrava 1:2. To su bila prednatjecanja, a u utakmici za treće mjesto osnovci iz Goričana su pobijedili učenike iz Svete Marije rezultatom 9:3, dok su u borbi za prvo mjesto naši nogometaši pobijedili domaćine rezultatom 4:3 čime smo stekli pravo daljnjeg natjecanja.

Još jednom čestitamo našim nogometašima i njihovoj voditeljici, učiteljici TZK Anici Benjak.