Dan sjećanja na Vukovar

Autor: Mihaela Martinčić, 20. 11. 2012.

Ove godine obilježili smo 21-godišnjicu spomena na žrtvu Vukovara, grada koji je svoje stradanje, patnju i herojsku obranu ugradio u temelje suvremene hrvatske države. U prigodi obilježavanja obljetnice pada Vukovara, u subotu 17. studenog, u suradnji s braniteljskim udrugama organizirano je paljenje lampiona u parku Nikole Zrinskog u Donjoj Dubravi i u parku pred crkvom u Donjem Vidovcu. Paljenjem svijeća odali smo počast svim poginulim braniteljima i svim žrtavama Vukovara koji su dali svoje živote da bi mi danas mogli uživati u slobodi.