Donacija za informatičku opremu

Autor: Mihaela Martinčić, 27. 10. 2012.

18. 10.2012. godine u Državnom arhivu  u Zagrebu, održala se svečana dodjela sredstava šestog donacijskog ciklusa Zaklade Adris. Dodijeljeno je više od 3 milijuna kuna za 36 projekata, iz područja „Znanje i otkrića“ te „Stvaralaštvo, Ekologija, Baština i Dobrota“. I naša škola je dobitnik donacije za projekt „Bake i djedovi na Fejsu“- neformalno informatičko obrazovanje osoba treće životne dobi. Donaciju su primile ravnateljica škole Mirjana Ribić i autorica programa, pedagoginja Mihaela Martinčić. Ta će nam donacija omogućiti obnovu dijela informatičke opreme u školi.