Sudjelovali smo na sajmu Druge adventske radosti v Dobravi

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 5. 12. 2023.

U nedjelju, 3. prosinca 2023. godine, u dvorištu Doma kulture Zalan održan je sajam Druge adventske radosti v Dobravi koji organiziraju Općina Donja Dubrava i općinski Odbor za turizam. Učenici razredne nastave ove su godine sudjelovali u prigodnom popratnom programu, a učenici predmetne nastave predstavili su rad školske učeničke zadruge "Pupoljak" u izložbenom dijelu. Učenici su uz božićni asortiman,  ponosno prezentirali i nove proizvode školske učeničke zadruge, meleme i sapune te već sad skupljaju nove ideje za iduću godinu.