Sudoku u našoj školi

Autor: Anđelko Lisjak, Suzana Karloci Kvakan, 30. 10. 2023.

U petak, 27. listopada 2023. godine, u Osnovnoj školi Donja Dubrava održano je školsko natjecanje u rješavanja SUDOKU-a. Ovom zanimljivom natjecanju pristupilo je 11 učenika u dvije kategorije. Pet učenika u kategoriji BISTRIĆI (1. - 4. razred ) i šest učenika u kategoriji KADETI (5. - 8. razred).
Posebno raduje činjenica da su se za sudjelovanje u ovom zahtjevnom natjecanju odvažile i učenice prvog razreda Lara Varga, Leona Jadan i Franka Žinić te učenik drugog razreda Ashton Srnec. Naomi Horvat, učenica četvrtog razreda, i prošle se godine uključila u ovo natjecanje te možemo opravdano reći da je ona već iskusna natjecateljica. Uz njih su natjecanju pristupili i učenici predmetne nastave: Dina Štefić, Brigita Vadas, Bruna Rusak, Luka Cenko, Mihael Štefić i Tena Brljak.
Svi su oni u kratkom vremenu trebali riješiti zahtjevne zadatke koje su, vjerujemo, uspješno riješili. Nadamo se da će se najuspješniji od njih plasirati na regionalno natjecanje te da će sljedeće godine biti još više natjecatelja u ovom zanimljivom  natjecanju.