Nacionalne oznake kvalitete – National Quality Labels

Autor: Suzana Karloci Kvakan, Željka Novak Božić, 17. 10. 2023.

Prošle školske godine učenici tadašnjeg 2.b razreda sudjelovali su u eTwinning projektu Second graders learn English, a učenici tadašnjeg 3.a u projektu Students at work pod vodstvom učiteljice engleskog jezika Željke Novak Božić.
Svaki projekt imao je svoje aktivnosti i ciljeve, a oni su uspješno ostvareni što dokazuju dobivene Nacionalne oznake kvalitete od strane Nacionalne agencije za europske projekte.
Što su sve učenici radili i kako su ostvarili zadane ciljeve možete pogledati na poveznici: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087380643988
Idemo dalje u nove pobjede s novim eTwinning projektima!