Podržimo razvoj talenata zajedno!

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 14. 9. 2023.

Dragi učenici, poštovani roditelji!
Konzum po prvi puta u Hrvatskoj provodi projekt - inicijativu Mali veliki talenti koji je osmišljen s ciljem poticanja zajedničkog djelovanja za dobrobit hrvatskih škola i djece sa željom da se školama omogući nabava opreme koja će pomoći u učenju i razvoju talenata naših učenika.
U razdoblju od 31. kolovoza do 8. studenoga 2023. godine za potrošenih 10 €/75,35 kn ili za kupnju posebno označenih proizvoda u Konzumu dobivate 1 kupon koji možete donirati našoj školi do 30. studenoga 2023. godine.
Kupon možete donirati u fizičkom obliku ubacivanjem u kutiju koja se nalazi u holu škole ili online (digitalno) pomoću mobitela ili računala skeniranjem jedinstvenog QR koda koji se nalazi na kuponu, a škola potom sakupljene kupone mijenja za nagrade - opremu koja se koristi u svakodnevnom radu.
Kako skenirati kod online, pogledajte u videu Mali veliki talenti
Pozivamo vas da svoje kupone donirate našoj školi te vam unaprijed najsrdačnije zahvaljujemo na pomoći i suradnji!