Počela je škola!

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 4. 9. 2023.

Ponedjeljak, 4. rujna 2023. godine 16 prvašića iz Matične škole u Donjoj Dubravi i 15 prvašića iz Područne škole u Donjem Vidovcu pamtit će kao dan kad su postali učenici.
Svaki početak znači nešto novo, a posebno kada je u pitanju polazak u školu. Dijete postane školarac i bezbrižan vrtićki život ostaje iza njega. Pred njim su novi izazovi i nove avanture koje će stjecati s novim prijateljima.
Prvi dan škole uvijek sa sobom nosi pregršt uzbuđenja kako za učenike tako i za njihove roditelje.
Škola je tijekom ljetnih praznika samovala, a od danas će ponovno biti ispunjena učenicima, a posebno se veselila prvašićima koji su puni energije, radoznalosti i želje za novim znanjima.