Škola košarke

Autor: Mihaela Martinčić, 12. 4. 2023.

U petak, 14. travnja 2023. godine s početkom u 11 sati u suradnji Košarkaškog saveza Međimurske županije, Košarkaškog kluba Dubravčan Donja Dubrava i Košarkaškog kluba Mladost Ivanovec organiziran je ogledni košarkaški trening za učenice i učenike od 1. do 8. razreda u dvorani naše škole.
Trening su voditi trofejni treneri mlađih dobnih kategorija Hrvatske reprezentacije gosp. Josip Pulja iz Zadra i Bruno Kovačić, prof.
Učenicima naše škole na ovaj je način omogućeno da aktivno provode proljetne praznike i upoznaju se s osnovnim elementima košarke.
Učenici su bili oduševljeni, bilo im je zabavno i poučno, a vrijeme im je prebrzo prošlo.
Možda će se baš neki od njih okušati u svijetu košarke!