Objavljeni odabrani radovi učenika osnovnih škola za državnu Smotru LiDraNo 2023.

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 4. 4. 2023.

Članovi prosudbenih povjerenstava za pojedine izraze odabrali su radove učenika osnovnih škola koji se pozivaju na državnu Smotru literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2023. koja će se održati od 24. do 26. travnja 2023. godine.
Detaljan program održavanja smotre LiDraNo 2023. s uputama za sudionike bit će objavljen naknadno na stranicama Agencije.
Iz Međimurja na državnu su Smotru pozvani sljedeći učenici sa svojim mentorima po kategorijama:
POJEDINAČNI SCENSKI NASTUP
Elena Abramović, Osnovna škola „Petar Zrinski“ Šenkovec, mentorica Valentina Miller
SAMOSTALNI NOVINARSKI RAD
Neva Novak,  I. osnovna škola Čakovec, mentorica Anita Novak
Lovro Podvezanec, Osnovna škola Nedelišće, mentorica Anita Škvorc Branda
RADIJSKA EMISIJA
Liv Kolarić i Ela Zoričić, Osnovna škola Strahoninec, mentor Mario Kanižaj
LITERARNI RAD
Ramona Matotek, Osnovna škola Donja Dubrava, mentor Željko  Kovač
Beata   Horvat, Osnovna škola Nedelišće, mentorica Martina Horvat Kolar

Čestitke svim učenicima i njihovim mentorima, a ponajviše našoj učenici Ramoni i učitelju Željku i želimo im da nas uspješno predstave na državnoj Smotri LiDraNO 2023.