Odbojkaši 4. u Županiji

Autor: Anica Benjak, Suzana Karloci Kvakan, 10. 3. 2023.

U ponedjeljak, 13. veljače 2023. godine, Osnovna škola Jože Horvata Kotoriba bila je domaćin finalnom županijskom natjecanju iz odbojke na kojem su sudjelovali i naši učenici. Ekipe su bile podjednake kvalitete, a utakmice neizvjesne. Pobjednika je odlučivalo strpljenje u igri, a koji puta i sreća. Naši učenici su zauzeli 4. mjesto (u borbi za 3. mjesto izgubili su od škole domaćina). Druga je bila Osnovna škola Podturen, a zlato su osvojili učenici iz Nedelišća.
Ekipu ŠSD „Drava“ predstavljali su Vito Kuzmić, Nathaniel Matulin, Bartol Fabić, Ivano Fabić, Luka Lukša, Karlo Lukša, Samuel Pintač, Mihael Štefić, Nicolas Mačak, Emanuel Strbad, Gregor Kuzmić.
Čestitke učenicima na borbenosti i požrtvovnosti u igri.