Zahvalni za dobrotu

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 6. 9. 2022.

Učenici i djelatnici naše škole i prošle su školske godine proveli humanitarnu akciju prikupljanja namirnica i higijenskih potrepština u koju su se nesebično uključili članovi njihovih obitelji i mještani. Akcija pod nazivom "Podijeli Božić" bila je usmjerena za Udrugu osobe s invaliditetom „Ludbreško srce“. Ova hvalevrijedna akcija uljepšala je blagdane korisnicima i djelatnicima Udruge, a kao zahvalu za naš doprinos posjetila nas je predsjednica Udruge gospođa Ruža Zlatar i poklonila predivnu sliku zahvale kao uspomenu na važnost dobrote i humanosti.