Povratak u školske klupe - prvi nastavni dan u ponedjeljak, 5.9.2022.

Autor: Mihaela Martinčić, 1. 9. 2022.

Poštovani roditelji i učenici!
Dobrodošli u novu školsku godinu!
U ponedjeljak, 5.rujna 2022. godine  prvi je nastavni dan.
Nastava u matičnoj školi u Donjoj Dubravi počinje u  7,30 sati.
Za učenike od 5. do 8. razreda iz Donjeg Vidovca organiziran je prijevoz autobusom koji polazi  u 7,10 sati.

Učenici će prvog dana imati dva sata razrednika i 2 sata po rasporedu.
Povratak za Donji Vidovec je planiran u 11,10 sati.
Prvog dana učenici 1. razreda dolaze s roditeljima na školsku svečanost u 10 sati u holu škole.
Za sve učenike organizirana je školska užina.

PODRUČNA ŠKOLA DONJI VIDOVEC
Prvog  nastavnog dana nastava u područnoj školi  počinje u 8,00 sati za učenike 2. i 4. razreda i imat će 2 sata razrednika i 2 sata po rasporedu.
Prvog dana, u ponedjeljak, učenici 1. razreda i njihovi roditelji dolaze na školsku svečanost za prvašiće u 11 sati u hol područne škole.
Poslije školske svečanosti je nastava za učenike 1. i 3. razreda.
Za sve učenike organizirana je školska užina.
___________________________________________________________________
Svi učenici dolaze u školu s torbama te preuzimaju besplatne udžbenike i radne bilježnice koji će ih dočekati na klupama. Udžbenike i ostala nastavna sredstva učenici su dužni čuvati tijekom cijele školske godine te ih ne smiju oštećivati.
 Svi učenici trebaju ponijeti i školske papuče, pisaći pribor i bilježnicu.
Sretna nam, zdrava i vesela nova školska godina!
 Ravnateljica:
                                                                                           Mirjana Ribić