Najava - Mala škola ribolova

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 22. 8. 2022.

Pozivamo sve zainteresirane dječake i djevojčice, učenike od 1. do 8. razreda, da se zajedno sa svojim roditeljima uključe u Malu školu ribolova.
Školu ribolova organizira ŠRD „Štuka“ Donja Dubrava i ŠRD „Mrena“ Donji Vidovec u suradnji s Osnovnom školom Donja Dubrava u četvrtak, 25. kolovoza i u petak, 26. kolovoza 2022. godine od 9 do 12 sati.
Okupljanje polaznika je u 9 sati ispred Ribičkog doma ŠRD „Štuka“ Donja Dubrava.
Molimo da polaznici sa sobom ponesu ribolovnu opremu za lov malih ribica (kedera, strelmana). Ukoliko netko nema potrebnu opremu, istu će osigurati članovi ŠRD-a.
Pridružite se našoj maloj školi ribolova, boravite na svježem zraku i razveselite se, posebno kad „riba zagrize“.
BISTRO!