Početak 2. polugodišta u ponedjeljak, 10. siječnja 2022.godine

Autor: Mihaela Martinčić, 7. 1. 2022.

Nastava u drugom polugodištu počinje u ponedjeljak, 10. siječnja 2022. godine.

Učenici od 1. do 8. razreda nosit će zaštitne maske pri ulasku i kretanju po školi.

Donja Dubrava od 1. do 8. razreda nastava počinje u 7:30sati.
Autobus iz Donjeg Vidovca vozi prema uobičajenom voznom redu, a svi učenici putnici u autobusu trebaju obavezno nositi zaštitne maske.

PŠ Donji Vidovec
Jutarnja smjena - 2. i  4. razred (nastava počinje u 8 sati).
Poslijepodnevna smjena - 1. i 3. razred (1. sat počinje u 13:15 sati).

U slučaju povišene tjelesne temperature ili pojave bilo kakvih simptoma koji upućuju na bolest COVID-19 učenici ne dolaze u školu, a roditelji kontaktiraju razrednike. Pridržavajmo se epidemioloških mjera kako bismo zaštitili jedni druge i omogućili održavanje nastave uživo.

Svim učenicima i djelatnicima želim uspješan početak rada u drugom polugodištu!

Ravnateljica:Mirjana Ribić