Natjecanje u futsalu za učenike osnovnih škola

Autor: Anica Benjak, Suzana Karloci Kvakan, 20. 12. 2021.

U četvrtak 16. prosinca 2021. godine u organizaciji Međimurskog školskog sportskog saveza u Osnovnoj školi Donji Kraljevec održalo se natjecanje u futsalu za učenike osnovnih škola.
Natjecali su se učenici iz pet osnovnih škola: OŠ Draškovec, OŠ Sveta Marija, I. OŠ Čakovec, OŠ Donja Dubrava – ŠSD Drava i domaćin OŠ Donji Kraljevec.
U sastavu ŠSD Drava su bili: Bartol Fabić, Nathaniel Matulin, Nikša Dolenčić, Dorian Alessandro Lascu, Miroslav Ćulafić, Gabrijel Štefić, David Lukša, Vito Kuzmić, Borna Ostrugnjaj  i Luka Lukša.
U dvije skupine odigrano je pet utakmica te potom utakmice za 1. i 3. mjesto. Konačan poredak  je bio:
1. OŠ Donji Kraljevec
2. OŠ Sveta Marija
3. I. OŠ Čakovec
4. OŠ Donja Dubrava
5. OŠ Draškovec
Na županijsko finale plasirala se ekipa domaćina.
Voditelj ekipe bila je učiteljica Anica Benjak.
Čestitke učenicima na borbenosti.