Polaznici dječjeg vrtića u knjižnici

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 28. 10. 2021.

Mjesec hrvatske knjige obilježili smo i s polaznicima mlađe skupine Dječjeg vrtića „Klinčec“. U pratnji svojih teta Stele i Marijane veseli i nasmijani stigli su u našu knjižnicu. Znatiželjnih pogleda upijali su svaku riječ – poslušali  priču u stihu o mjesecu listopadu i upoznali malog Ježića kojeg su kasnije imali priliku i obojati po svojoj želji. Prošetali su knjižnicom, prolistali slikovnice i knjige, a posebno su im se svidjele bajke. Uz knjigu i čitanje, u našoj se knjižnici uvijek nađe i vremena za igru u što su se i sami uvjerili.
Nikada nije prerano ni prekasno za čitanje jer djeca koja čitaju postaju ljudi koji misle!