Obilježili Međunarodni dan školskih knjižnica

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 29. 10. 2021.

Naši najmlađi čitači, učenici prvog razreda, sudjelovali su u obilježavanju Međunarodnog dana školskih knjižnica 28. listopada. Školska je knjižničarka u holu škole uredila prigodni pano, a učenici su sudjelovali na edukativnom putovanju kroz svijet slikovnica u školskoj knjižnici. Oduševljenje knjigom i čitanjem možete vidjeti iz priložene fotografije jer nisu imali vremena ni pozirati za fotografiranje kad knjiga u ruci već čeka svog čitatelja.
Kao školsku knjižničarku iznimno me veseli što i učiteljica i roditelji prepoznaju knjigu kao vjernog prijatelja i „učitelja“ na njihovom životnom putu jer knjige nas vode na putovanja, s njima rastemo i otkrivamo nove svjetove!