Povratak u školu od ponedjeljka 8. studenoga 2021.

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 5. 11. 2021.

Sukladno preporukama Stožera civilne zaštite, epidemiologa i osnivačaod ponedjeljka 8. studenoga 2021. godine učenici se vraćaju u školske klupe.

Svi učenici dolaze u školu s izmjerenom i zabilježenom tjelesnom temperaturom.

U slučaju povišene tjelesne temperature ili pojave bilo kakvih simptoma koji upućuju na bolest COVID-19, učenici ne dolaze u školu.

Učenici od 1. do 4. razreda nosit će zaštitne maske pri ulasku i kretanju po školi, a učenici od 5. do 8. razreda nosit će zaštitne maske cijelo vrijeme.

Autobus vozi prema uobičajenom voznom redu, a svi učenici putnici u autobusu trebaju obavezno nositi zaštitne maske.

Pridržavajmo se epidemioloških mjera kako bismo zaštitili jedni druge i omogućili održavanje nastave uživo.

ravnateljica Mirjana Ribić