Doček prvašića u novoj školskoj godini

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 6. 9. 2021.

Početak ove školske godine s velikim su nestrpljenjem dočekali i roditelji i učenici. S obzirom na povoljniju epidemiološku situaciju, svi su učenici krenuli u školu, no danas su najvažniji bili oni najmanji. Čak petnaest „velikih“ prvašića u Donjoj Dubravi i šesnaest u Donjem Vidovcu danas su postali učenicima naše osnovne škole. Kako bi im početak druženja sa školom i školskim obavezama bio što ljepši i opušteniji, učenici nižih razreda priredili su za njih kratak prigodni program, a puno uspjeha i petica u školovanju zaželjeli su im ravnateljica škole Mirjana Ribić, načelnik Općine Donja Dubrava Marijan Varga u Matičnoj školi i načelnica Općine Donji Vidovec Bojana Petrić u Područnoj školi koji su našim najmlađima ispred Općine uručili i prigodne poklone.