POVRATAK U ŠKOLU – 6.9.2021. – RAZREDNA NASTAVA

Autor: Mihaela Martinčić, 2. 9. 2021.

DONJA DUBRAVA - RAZREDNA NASTAVA  (1. - 4. razred)

U ponedjeljak, 6.9.2021. započinje nastava u novoj školskoj godini.

Učenici od 1. do 4. razreda polaze nastavu u poslijepodnevnoj smjeni.

Nastava počinje u 12 sati. Školski sat traje 45 minuta.

Učenici prvog razreda dolaze u pratnji roditelja koji trebaju nositi zaštitne maske i s djecom mogu ući u školu i razred uz pratnju učiteljice.

Prvog nastavnog dana učenici će imati tri nastavna sata. Za sve učenike razredne nastave organizirana je školska užina

Učenici sa sobom trebaju imati:  školske torbe (za udžbenike), bilježnicu/ informativku, pvc vrećicu u koju će učenik odložiti obuću u predviđeni ormarić, papuče za učionicu, pisaći pribor, papirnate maramice. Učenici mogu nositi bočicu s vodom.

RAZREDNA NASTAVA - PŠ DONJI VIDOVEC

U ponedjeljak, 6.9.2021. započinje nastava u novoj školskoj godini koju učenici polaze u dvije smjene koje se rotiraju:

Jutarnja smjena  –  u 8 sati – 2. i 4. razred

Poslijepodnevna smjena  –  u 13,30 sati – 1. i 3. razred

Učenici sa sobom trebaju imati: školske torbe (za udžbenike), bilježnicu/informativku, pvc vrećicu (može one iz trgovina) u koju će učenik odložiti obuću, papuče za učionicu, pisaći pribor, papirnate maramice. Učenici mogu nositi bočicu s vodom.

Naša ponašanja i postupanja i dalje su usmjerena  na zaštitu zdravlja učenika, roditelja i djelatnika škole. Održavanje razmaka, nošenje zaštitnih maskim pranje i dezinficiranje ruku, prostora i stvari postale su naša svakodnevnica.

Škola  će postupati u skladu s preporukama i uputama ZZJZ Međimurske županije i Ministarstva znanosti i obrazovanja. Sve informacije i protokole za učenike i roditelje  pravovremeno ćemo objavljivati na našoj mrežnoj stranici.

Dobro došli!