Likovni radovi učenika Štefić Gabrijela na naslovnici zbornika

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 22. 3. 2021.

Učenici naše škole i ove su se godine uključili u literarno-likovni natječaj 3. dani Zlate Brzeske u organizaciji Udruge za očuvanje prirodne i kulturne baštine, kulturu i umjetnost. Nakon što je uz našu rijeku Dravu održana književno-likovna-foto kreativna radionica, u Velikom je Bukovcu održano proglašenje najuspješnijih sudionika natječaja Zavičaj uz rijeku Dravu. Kao kruna natječaja objavljen je zbornik svih likovnih i literarnih radova koji su pristigli na natječaj, a upravo likovni radovi našeg učenika Štefić Gabrijela iz 7.a razreda odabrani su za korice zbornika. Ponosimo se njegovim likovnim ostvarajem i želimo mu sreću u daljnjem kreativnom izričaju.